Denizli’de mobilya ve inşaat sektörünün köklü firmalarından olan Mizan Ahşap & İnşaat 1985 yılından bu yana, sektöründe özveri ile daima ilerlemiş ve 1996’dan itibaren firma ortağı ile Mizan Ahşap Dekorasyon & İnşaat adıyla alanında ses getiren bir firma olmuştur.

Sektöre adım attığı günden bu yana geçen zamanda azmini daima ileriye taşıyarak kendini kanıtlayan Mizan Ahşap Dekorasyon & İnşaat; ürün çeşitliliği ve modern tarzı ile sizlere hizmet vermektedir.

Mizan Ahşap Dekorasyon & İnşaat olarak amacımız bu piyasada dekoratif, sağlam, modern, yenilikçi ve zengin ürün çeşitliliği ile ihtiyaç duyduğunuz ürünlere her zaman ulaşmanızı sağlamaktır.

Üretimi kendi bünyemizde gerçekleştiriyor olmanın verdiği avantaj ile müşteri ve müteahhitlerin ihtiyaç duyduğu mobilyalarda renk, ölçü, tasarım gibi standartları belirliyor; ev, ofis ve binalarına göre diledikleri şekilde üretimini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca sertifikalı olarak üretilen yangına dayanıklı ahşap ürünlerimiz, eviniz ve ofisiniz için daha tedbirli bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Mizan Ahşap Dekorasyon & İnşaat sizlere kaliteli ve modern bir yaşam alanı sunmakla birlikte; evinizi ve ofisinizi yenilikçi bir görünüme kavuşturmaktadır.